BALLĪTES-KVESTI

Klubs Narnija.lv organizē neparastas tematiskas ballītes ar kvestiem bērniem un pieaugušajiem.  Šīs ir emociju un iespaidu piepildītas brīvdienas neaizmirstamā pasaku atmosfērā!

Bērnu un pieaugušo kvesti vienmēr ir ne tikai jautri svētki, bet arī īsts piedzīvojums ar leģendu, mīklas, pārbaudījumi visiem dalībniekiem - un spilgtas beigas ar diskotēku un spilvenu cīņām!

Katra ballīte ar kvestu ir iepriekš sagatavota leģenda par izvēlēto tēmu ar mīklas atrisinājumu vai kādas lietas meklēšanu svētku laikā, kurā ir iesaistīti visi dalībnieki.  Un, ņemot vērā neparasto veco kluba interjeru un muzeja eksponātus rekvizītos - burvība kļūst īsta!

Svētkus vada pieredzējuši vadītāji, kuri ir leģendas varoņi.  Šādi pasākumi ir interesanti, jo dalībnieki ir ne tikai skatītāji, kuri skatās izrādi no ārpuses, bet arī paši aktīvi piedalās norāžu meklēšanā un ir emocionāli iesaistīti šajā procesā. Šādi svētki tiek atcerēti ilgu laiku, jo tie izraisa daudz emociju, un tie patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem.

KVESTU PROGRAMMAS tiek ieausti pašā svētku rakstībā, piemēram, dzimšanas dienā, tematiskajā ballītē, vecmeitu ballītē utt.

Mēs piedāvājam vairāk nekā 15 bērnu kvestu un svētku scenāriju programmas bērniem no 6 līdz 14 gadu vecumam, kā arī dažādas tematisko ballīšu programmas pieaugušajiem, atbilstoši individuāliem scenārijiem.

Pirkumu grozs