Par mums

Narnija: durvis uz maģijas un brīnumu pasauli


Klubs Narnija.lv - ir radoša telpa kreatīviem cilvēkiem, kuri tic labiem brīnumiem. Un labākie brīnumi ir tie, ko radām mēs paši! 

Šī ir vieta, kur pieaugušie rīko maģijas pilnus svētkus gan bērniem gan sev, kur aiz mazām durtiņām slēpjas pārseidzoša fantāzijas pasaule. 

Mēs vienmēr priecājamies uzņemt viesus un draugus, kuri arī tic, ka pasaule var kļūt nedaudz labāka, un brīnumiem tajā vajadzētu būt vietai.

Narnijā vienmēr ir vieta jaunām idejām un pašrealizācijai.  lai atraisītu savu radošumu.

Klubs Narnija ir platforma, kas apvieno cilvēkus no dažādām jomām.  Kopā mēs varam darīt vairāk un labāk - gan sev, gan citiem.

Kam tagad vajadzīgi brīnumi?  Mēs ticam, ka mums visiem tie ir vajadzīgi! Bērniem - lai viņu pasaule kļūst spožāka un gaišāka. Pieaugušiem - lai viņi justos kā burvji un jaunas pasaules veidotāji. Mēs cenšamies padarīt katru mūsu brīvdienu par mazu brīnumu.

Īpaši labi brīnumi ir nepieciešami tiem, kuriem dzīvē ir mazāk paveicies.  Pirmkārt, tie ir bērni no bērnu namiem, internātskolām un krīzes centriem Latvijā. Tāpēc mēs organizējam un vadām tādus labdarības sociālos projektus kā Mandarīnu zeme un Bērnu bruņinieku skola, kā arī bērnu bruņinieku vasaras nometni, kurā mēs nodrošinām arī bezmaksas dalību  bērni no bērnu namiem un nelabvēlīgā situācijā esošām ģimenēm.

Narnija.lv ir saviesīgs sociāls klubs.Visa peļņa no tā komercdarbības tiek novirzīta sociālo un kultūras projektu īstenošanai - bērnu namu un maznodrošinātu ģimeņu bērnu integrācija Latvijā, - bezmaksas vietas bērniem no nelabvēlīgas vides mūsu vasaras nometnēs, - bezmaksas sabiedrisku pasākumu izveide bērniem un pieaugušajiem.
Narnija.lv ir brīvprātīgo un entuziastu klubs.  Ja jums ir interese un vēlme pievienoties - mēs priecāsimies jūs redzēt!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.