Bērnu ballītes - kvesti


Narnijas komanda organizē vienus no neparastākajiem bērnu dzimšanas dienām – ar kvestiem, pasaku un maģijas atmosfērā.

Mūsu klubā var notikt jebkas, jo pie mums taču ir Māja ar Brīnumiem!

DIVI IEMESLI nosvinēt dzimšanas dienu bērnam klubā “Narnija”:

1. INTERESANTI!

Mūsu programmās ir ne tikai izklaidējoša, bet arī attīstoša kvestu daļa, kur interesantā veidā bērni uzzina, ka jaunas zināšanas – tas ir forši! Fizika, ķīmija, vēsture var būt ne tikai garlaicīga apmācība, bet arī var kļūt par aizraujošu piedzīvojumu!

2. BURVĪGI!

Mēs neveicam animāciju. Mēs radām alternatīvu realitāti… pasaku, kurai iespējams noticēt. Un jā, mēs mīlam taisīt brīnumus!

Klubs Narnija piedāvā vairāk kā 15 bērnu kvestu programmas

Bērnu pasākumu programma klubā Nārnija – tā ir pilnvērtīga bērnu dzimšanas diena burvestības un ārpuslaika atmosfērā, ar greznu galdu sveču gaismā pasakainā vintāžas interjerā un piedzīvojumiem bērnu kvestos, kas ir pilni ar noslēpumiem un mistērijām.

Bērniem – aizraujoši piedzīvojumi, meklējot dārgumus par izvēlēto tēmu klubā mūsu pieredzējušo vadītāju pavadībā, katrs no kuriem ir personāža atbilstoši kvesta leģendai.

Vecākiem – mājīga ēdamistaba ar lielu galdu un senlaicīgo interjeru sveču gaismā, kur vecāki var atpūsties, mierīgi pasēdēt, padzert kafiju un tērzēt, kamēr bērni aizņemti.

Programmas noslēgumā, – laiks kūkai, bērnu diskotēka un citas aktīvās spēles mūsu profesionālo vadītāju pavadībā. Spilvenu Cīņas – mīļākais spēles fināls jebkura vecuma bērniem!

Neparasta atmosfēra un interjers piesaista ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Burvība un noslēpumainība, brīnumaini piedzīvojumi un daudz pārsteidzošu eksponātu kluba-muzeja  ekspozīcijā – viss kopā rada neatkārtojamu pasakas atmosfēru, kas uz ilgu laiku paliks atmiņā gan bērniem, gan vecākiem.


Pasākuma ilgums:  2 st, 3 st, 4 st pēc klienta izvēles.

Pasākumā ietilpst: vieta un laiks bērnu galdam, kvesta programma, jubilāra sveikšana ar torti pēc kvesta beigām, noslēgumā - ballite ar diskotēku/mafijas spēli/bruninieku turnīru (pēc klienta izvēles).  Kvesta ilgums ir atkarīgs no izvēlēta pasākuma ilguma, min. 1 st.

Pasākuma ietilpst arī atsevišķa telpa pieaugušajiem ar iespēju sarīkot savu galdu vai pasēdēšanu pie tējas. Tēja un kafija ir iekļauta cenā.

Bērnu skaits: līdz 10 bērniem - 1 komanda, no 11 līdz 20 berniem - 2 komandas

Uzkodas, vienreizējos traukus bērnu galdam un MAIŅAS APAVUS BĒRNIEM mēs priecāimies redzēt no Jums.

Bērnu pasākumu ar kvestiem izcenojumi

2 st pasākumiem - sākot ar 260 EUR atkarībā no bērnu skaita un izvēlētās kvesta programmas.

3 st pasākumiem - sākot ar 340 EUR atkarībā no bērnu skaita un izvēlētās kvesta programmas

4 st pasākumiem - sākot ar 450 EUR  atkarībā no bērnu skaita un izvēlētās kvesta programmas

Sīkāku informāciju, un individuālu pasākuma scenārija aprēķinu atbilstoši Jūsu vēlmēm ir iespējams saņemt, sazinoties ar mums ar WhatsApp 22189430 vai aizpildot saziņas formu:

Sazinieties ar mums

Meklējiet savam bērnam neparastas dzimšanas dienas svinības?

Uzrakstiet savas vēlmes, un mēs apspriedīsim visinteresantākos variantus!Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.