Bērnu ballītes - kvesti

Narnijas komanda organizē vienus no neparastākajiem bērnu dzimšanas dienām – ar kvestiem, pasaku un maģijas atmosfērā.

Mūsu klubā var notikt jebkas, jo pie mums taču ir Māja ar Brīnumiem!

DIVI IEMESLI nosvinēt dzimšanas dienu bērnam klubā “Narnija”:

1. INTERESANTI!

Mūsu programmās ir ne tikai izklaidējoša, bet arī attīstoša kvestu daļa, kur interesantā veidā bērni uzzina, ka jaunas zināšanas – tas ir forši! Fizika, ķīmija, vēsture var būt ne tikai garlaicīga apmācība, bet arī var kļūt par aizraujošu piedzīvojumu!

2. BURVĪGI!

Mēs ne tikai veicam animāciju un veidojam kvestus. Mēs radām alternatīvu realitāti… pasaku, kurai iespējams noticēt. Un jā, mēs mīlam taisīt brīnumus!

Klubs Narnija piedāvā vairāk kā 15 bērnu kvestu programmas

Svētku programma kluba Narnija – tā ir pilnvērtīga bērnu dzimšanas diena uz 2 vai 3 stundām burvestības un arpuslaika atmosfērā, ar greznu galdu sveču gaismā vintāžas interjerā un piedzīvojumiem bērnu kvestos, kas ir pilni ar noslēpumiem un mistērijām.

Bērniem – aizraujoši piedzīvojumi, meklējot dārgumus par izvēlēto tēmu klubā mūsu pieredzējušo vadītāju pavadībā, katrs no kuriem ir personāža atbilstoši kvesta leģendai.

Vecākiem – mājīga ēdamistaba ar lielu galdu un senlaicīgo interjeru sveču gaismā, kur vecāki var atpūsties, mierīgi pasēdēt, padzert kafiju un tērzēt, kamēr bērni aizņemti.

Programmas noslēgumā, – laiks kūkai, bērnu diskotēka un citas aktīvās spēles mūsu profesionālo vadītāju pavadībā. Spilvenu Cīņas – mīļākais spēles fināls jebkura vecuma bērniem!

Neparasta atmosfēra un interjers piesaista ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Burvība un noslēpumainība, brīnumaini piedzīvojumi un daudz pārsteidzošu eksponātu kluba-muzeja T30 ekspozīcijā – viss kopā rada neatkārtojamu pasakas atmosfēru, kas uz ilgu laiku paliks atmiņā gan bērniem, gan vecākiem.

Mums bieži jautā, kas mūsu komandai ir svarīgāks: Bērnu dzimšanas dienas… vai mūsu sociālie projekti ar bērnu namiem?

Mūsu izvēle ir viennozīmīga – svarīgāks par visu ir burvestības sajūta bērniem, vecākiem, bērnu namu pedagogiem, mums pašiem!

Ja pazudīs tā sajūta, ka esat nokļuvuši pasakā – burvība pazudīs… svētki pārvērtīsies par rutīnu. Un tas nav mūsu ceļš! Tātad uz priekšu, piedzīvojumi mūs gaida!

Sazinieties ar mums

Meklējiet savam bērnam neparastas dzimšanas dienas svinības?

Uzrakstiet savas vēlmes, un mēs apspriedīsim visinteresantākos variantus!Pirkumu grozs